Heren Zondag Hoofdklasse Afdeling 2 |
21 april 2024 |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
/ |
L.T.C. Rhoon 1 |
2-4 |
4e HE |
Kas Roosch |
/ |
Bart van Haarlem |
6-3, 6-7, 6-4 |
1e HD |
Ivar Krans - Kas Roosch |
/ |
Quin Verstegen - Robin Grit |
7-5, 6-7, [11-9] |
Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 2 |
20 april 2024 |
E.L.T.V. (Eindhoven) 1 |
/ |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 |
4-2 |
2e HD |
Pedro Mol - Bart Nouws |
/ |
Paul Honig - Kas Roosch |
6-4, 7-6 |
Heren Zondag Hoofdklasse Afdeling 2 |
14 april 2024 |
T.C. Venlo 1 |
/ |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
3-3 |
4e HE |
Daan Portiér |
/ |
Kas Roosch |
7-5, 6-3 |
7 april 2024 |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
/ |
T.V. Heerhugowaard 2 |
4-2 |
3e HE |
Kas Roosch |
/ |
Lasse Reinhard |
6-3, 6-2 |
1e HD |
Ivar Krans - Kas Roosch |
/ |
Tim Smit - Koen van der Meer |
6-4, 6-3 |
Heren Zondag Hoofdklasse Afdeling 2 |
21 mei 2023 |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
/ |
A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 |
0-6 |
4e HE |
Kas Roosch |
/ |
Moritz Schroeter |
6-7, 6-3, 0-6 |
1e HD |
Sander Geeris - Kas Roosch |
/ |
Vincent van den Honert - Matthijs van Starkenburg |
4-6, 4-6 |
14 mei 2023 |
L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 |
/ |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
4-2 |
4e HE |
Erdem Isitan |
/ |
Kas Roosch |
6-4, 6-3 |
1e HD |
Erdem Isitan - Sam Bakker |
/ |
Kas Roosch - Ivar Krans |
6-2, 5-7, [6-10] |
7 mei 2023 |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
/ |
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 |
2-4 |
2e HD |
Sander Geeris - Kas Roosch |
/ |
Pepijn Langras - Noah Pawirodirjo |
6-1, 7-5 |
23 april 2023 |
T.C. Bosheim (Bussum) 1 |
/ |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
2-4 |
4e HE |
Tomas Tallart Fabré |
/ |
Kas Roosch |
0-6, 3-6 |
16 april 2023 |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
/ |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 |
4-2 |
4e HE |
Kas Roosch |
/ |
Olivier Witteveen |
6-3, 6-1 |
1e HD |
Ivar Krans - Kas Roosch |
/ |
Bjorn Schoemacher - Yannick Stolz |
6-3, 6-4 |
10 april 2023 |
T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 |
/ |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
5-1 |
4e HE |
Thom van der Velden |
/ |
Kas Roosch |
3-6, 2-6 |
Heren zondag 1e klasse Afdeling 3 |
29 mei 2022 |
T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 |
/ |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
1-5 |
2e HE |
Bas de Laat |
/ |
Kas Roosch |
1-6, 2-6 |
1e HD |
Paul Honig - Bas de Laat |
/ |
Koen Schuurmans - Kas Roosch |
3-6, 6-4, [11-9] |
22 mei 2022 |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
/ |
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 4 |
6-0 |
4e HE |
Kas Roosch |
/ |
Emile Pötgens |
6-0, 6-0 |
2e HD |
Koen Schuurmans - Kas Roosch |
/ |
Jerry Wang - Emile Pötgens |
6-1, 6-2 |
15 mei 2022 |
T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 |
/ |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
1-5 |
3e HE |
Bob Rolink |
/ |
Kas Roosch |
1-6, 1-6 |
2e HD |
Victor Straatman - Wouter Bruel |
/ |
Ivar Krans - Kas Roosch |
5-7, 5-7 |
1 mei 2022 |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
/ |
T.V. Smash Bergen op Zoom 1 |
5-1 |
2e HD |
Sander Geeris - Kas Roosch |
/ |
Jesse Breeuwer - Jip Mens |
6-4, 6-3 |
24 april 2022 |
T.V. Frisselstein (Veghel) 1 |
/ |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
2-4 |
2e HD |
Derk Brinkman - Daan Portiér |
/ |
Sander Geeris - Kas Roosch |
6-7, 1-6 |
18 april 2022 |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
/ |
E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 |
6-0 |
4e HE |
Kas Roosch |
/ |
Luuk Broekhaus |
6-0, 6-0 |
2e HD |
Ivar Krans - Kas Roosch |
/ |
Olaf Verstrijden - Luuk Broekhaus |
6-2, 6-3 |
Heren zondag Eredivisie Afdeling 1 |
10 april 2022 |
T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 |
/ |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 |
6-0 |
4e HE |
Tim van Terheijden |
/ |
Kas Roosch |
6-1, 6-1 |
2e HD |
Tim van Terheijden - Miliaan Niesten |
/ |
Niels Lootsma - Kas Roosch |
6-1, 6-1 |
Heren zondag Hoofdklasse Afdeling 1 |
17 oktober 2021 |
T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 2 |
/ |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
2-4 |
2e HE |
Lars Schrijver |
/ |
Kas Roosch |
4-6, 4-6 |
2e HD |
Wietze Janssen - Lars Schrijver |
/ |
Ivar Krans - Kas Roosch |
2-6, 6-7 |
10 oktober 2021 |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
/ |
T.C. Bilthoven 1 |
2-4 |
4e HE |
Kas Roosch |
/ |
Teun Mantel |
0-6, 2-6 |
2e HD |
Ivar Krans - Kas Roosch |
/ |
Alec Drost - Teun Mantel |
6-7, 6-4, [8-10] |
26 september 2021 |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
/ |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 |
3-3 |
4e HE |
Kas Roosch |
/ |
Yannick Stolz |
6-3, 6-1 |
2e HD |
Ivar Krans - Kas Roosch |
/ |
Cian Mikkelsen - Yannick Stolz |
6-3, 7-6 |
19 september 2021 |
B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 |
/ |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
5-1 |
2e HE |
Phillipe Drouen |
/ |
Kas Roosch |
6-2, 6-2 |
2e HD |
Quinn Groenendijk - Mats Davids |
/ |
Ivar Krans - Kas Roosch |
7-6, 5-7, [11-9] |