Dames Zondag Eredivisie Afdeling 1 |
4 juni 2023 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
/ |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 |
5-1 |
1e DD |
Marlieke Jager - Florence Na |
/ |
Anneloes Muuse - Melissa Overbeek-Boers |
6-2, 7-6 |
21 mei 2023 |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 |
/ |
T.C. Bargeres (Emmen) 1 |
3-3 |
2e DE |
Anneloes Muuse |
/ |
Elida Sarigül |
4-6, 6-7 |
1e DD |
Anneloes Muuse - Melissa Overbeek-Boers |
/ |
Roosje de Groot - Elida Sarigül |
Walkover |
14 mei 2023 |
T.V. Badhoevedorp 1 |
/ |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 |
4-2 |
1e DE |
Sophia Grippo |
/ |
Anneloes Muuse |
6-2, 6-7, 4-6 |
1e DD |
Sophia Grippo - Tatum Otto |
/ |
Anneloes Muuse - Myrthe IJzerman |
4-6, 6-2, [10-8] |
7 mei 2023 |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 |
/ |
T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 |
4-2 |
2e DD |
Anneloes Muuse - Brigitte Bierenbroodspot |
/ |
Astrid Carton - Niloufar Shahanggir |
5-7, 7-6, [5-10] |
16 april 2023 |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 |
/ |
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 |
1-5 |
2e DE |
Anneloes Muuse |
/ |
Inge Kaars Sijpesteijn |
2-6, 2-6 |
1e DD |
Anneloes Muuse - Myrthe IJzerman |
/ |
Stéphanie Zaaijer - Inge Kaars Sijpesteijn |
2-6, 3-6 |
10 april 2023 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 |
0-6 |
1e DD |
Laura Kuhne - Diane Schäfer |
/ |
Anneloes Muuse - Melissa Overbeek-Boers |
2-6, 2-6 |
Dames zondag Eredivisie Afdeling 1 |
26 september 2021 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 |
6-0 |
4e DE |
Anneloes Muuse |
/ |
Maxime Bekkering |
6-7, 6-3, 5-1 Opgave |
2e DD |
Emily Crowe - Anneloes Muuse |
/ |
Jolanda Mens - Maxime Bekkering |
Walkover |
Dames Eredivisie Afdeling 1 |
11 oktober 2020 |
M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
2-4 |
1e DD |
Rebecca van Balen - Felice van Veen |
/ |
Anneloes Muuse - Laura Kuhne |
1-6, 6-4, [10-7] |
4 oktober 2020 |
L.T.C. Naaldwijk 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
5-1 |
2e DD |
Dilara Okur - Joy de Zeeuw |
/ |
Laura Kuhne - Anneloes Muuse |
6-7, 6-1, [5-10] |
20 september 2020 |
T.V. Badhoevedorp 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
5-1 |
2e DE |
Luna de Veer |
/ |
Anneloes Muuse |
6-3, 6-0 |
Dames Eredivisie Afdeling 1 |
26 mei 2019 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
L.T.C. 's-Gravenzande 1 |
4-2 |
2e DE |
Anneloes Muuse |
/ |
Jill van Doorn |
4-6, 6-2, 7-6 |
12 mei 2019 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 |
3-3 |
3e DE |
Anneloes Muuse |
/ |
Julia Szegedi |
6-4, 0-6, 4-6 |
22 april 2019 |
T.C. Breda 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
3-3 |
2e DE |
Céline Goedhart |
/ |
Anneloes Muuse |
3-6, 2-6 |
2e DD |
Stéphanie Kuiper - Lynn Reijnders |
/ |
Anneloes Muuse - Floor Grootjans |
3-6, 7-6, [10-7] |
14 april 2019 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
T.V. Badhoevedorp 1 |
3-3 |
1e DE |
Anneloes Muuse |
/ |
Jiva de Veer |
2-6, 2-6 |
1e DD |
Anneloes Muuse - Laura Kuhne |
/ |
Mara Pouw - Luna de Veer |
7-6, 6-4 |
7 april 2019 |
A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
3-3 |
2e DE |
Merel Stift |
/ |
Anneloes Muuse |
6-4, 4-6, 3-6 |
Dames Eredivisie Afdeling 1 |
3 juni 2018 |
L.T.C. 's-Gravenzande 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
2-4 |
2e DE |
Joëlle van Doorn |
/ |
Anneloes Muuse |
0-6, 7-6, 1-6 |
2e DD |
Jill van Doorn - Daphne Sonneveld |
/ |
Anneloes Muuse - Laura Kuhne |
6-0, 6-4 |
27 mei 2018 |
T.V. Waddinxveen 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
6-0 |
1e DD |
Jill Delgado - Heddy den Hollander-Boers |
/ |
Jeldou Jansma - Anneloes Muuse |
6-3, 4-6, [10-4] |
18 mei 2018 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 |
4-2 |
1e DE |
Anneloes Muuse |
/ |
Miriam Tannenbaum |
6-7, 6-3, 7-6 |
2e DD |
Laura Kuhne - Anneloes Muuse |
/ |
Fleur Blank - Corine van der Heijden-Oosters |
6-1, 6-1 |
6 mei 2018 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 |
3-3 |
2e DE |
Anneloes Muuse |
/ |
Barbara van der Gugten |
3-6, 3-6 |
1e DD |
Jeldou Jansma - Anneloes Muuse |
/ |
Ruby Pennings - Barbara van der Gugten |
5-7, 7-5, [10-2] |
22 april 2018 |
T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
6-0 |
1e DE |
Sarah Jellema |
/ |
Anneloes Muuse |
6-2, 6-2 |
15 april 2018 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
T.V. Badhoevedorp 1 |
2-4 |
2e DE |
Anneloes Muuse |
/ |
Amalia Stuger |
6-3, 4-6, 0-6 |
8 april 2018 |
M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
4-2 |
2e DE |
Kim Everaars |
/ |
Anneloes Muuse |
7-6, 6-1 |
1e DD |
Rebecca van Balen - Kim Everaars |
/ |
Jeldou Jansma - Anneloes Muuse |
4-6, 6-2, [10-3] |
Dames Eredivisie Afdeling 1000 |
28 mei 2017 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
T.V. Waddinxveen 1 |
1-5 |
2e DE |
Anneloes Muuse |
/ |
Chantal Geers |
2-6, 1-6 |
21 mei 2017 |
L.T.C. De Schelde (Vlissingen) 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
1-5 |
3e DE |
Eva Hartog |
/ |
Anneloes Muuse |
4-6, 2-6 |
14 mei 2017 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 |
3-3 |
2e DE |
Anneloes Muuse |
/ |
Barbara van der Gugten |
2-6, 1-6 |
7 mei 2017 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 |
5-1 |
3e DE |
Anneloes Muuse |
/ |
Ingrid Kruit |
6-3, 6-3 |
17 april 2017 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 |
3-3 |
2e DD |
Anneloes Muuse - Laura Kuhne |
/ |
Rianne Buist - Nina de Rijk |
2-6, 4-6 |
9 april 2017 |
M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
0-6 |
3e DE |
Felice van Veen |
/ |
Anneloes Muuse |
3-6, 6-7 |
Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 28 |
5 juni 2016 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
T.C. Domstad (Utrecht) 2 |
3-5 |
2e DE |
Anneloes Muuse |
/ |
Regien Vleems |
6-7, 5-7 |
29 mei 2016 |
A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
3-5 |
DD |
Ronelle Chaudron - Evie Wijnstok |
/ |
Anne Weijenborg-Wilders - Anneloes Muuse |
7-6, 6-2 |
17 april 2016 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 |
5-3 |
DD |
Anneloes Muuse - Anne Weijenborg-Wilders |
/ |
Jasmin Gerritsen - Marlies Oost |
6-1, 6-3 |
2e GD |
Benjamin Boogerd - Anneloes Muuse |
/ |
Quinten Titre - Marlies Oost |
3-6, 6-7 |
10 april 2016 |
G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
6-2 |
2e DE |
Lisa van Tiel |
/ |
Anneloes Muuse |
6-3, 5-7, 4-6 |
DD |
Ilvi van Boxel - Lisa van Tiel |
/ |
Anneloes Muuse - Jeldou Jansma |
6-1, 7-5 |
Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 28 |
19 april 2015 |
L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
7-1 |
1e DE |
Sanne Bakker |
/ |
Anneloes Muuse |
4-6, 4-6 |
1e GD |
Sanne Bakker - Joris Bodin |
/ |
Anneloes Muuse - Laurens Veldman |
6-2, 6-1 |
12 april 2015 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
T.C. Bakkum 2 |
0-8 |
1e DE |
Anneloes Muuse |
/ |
Kim Popping |
1-6, 7-5, 0-6 |
1e GD |
Anneloes Muuse - Laurens Veldman |
/ |
Irene Kranendonk - Arno Balk |
3-6, 1-6 |
6 april 2015 |
T.V. Assendelft 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
6-2 |
2e DE |
Merel Spaander |
/ |
Anneloes Muuse |
6-3, 4-6, 3-6 |
1e GD |
Max Pootjes - Cindy de Ruijter |
/ |
Anneloes Muuse - Benjamin Boogerd |
6-4, 6-4 |
|
TotZiens Promotions 2013 NRT ** tennistoernooi (Santpoort-Zuid, 16 feb - 24 feb) ** |
1R DE |
Dominique Karregat |
/ |
Anneloes Muuse |
6-2, 6-1 |
|
Approach NRt Heerenveen 2013 (Heerenveen, 28 jan - 3 feb) * |
1R DE |
Mandy Wagemaker |
/ |
Anneloes Muuse |
7-6, 6-1 |