21 april 2024 |
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 |
/ |
T.C. Bargeres (Emmen) 1 |
4-2 |
|
1e DE |
Noumea Witmus (2)
|
/ |
Annelou Nab (2) |
6-2, 1-6, 4-6 |
2e DE |
Inge Kaars Sijpesteijn (2)
|
/ |
Celine Koets (2) |
4-6, 0-6 |
3e DE |
Polly Lam Po Kuen (2)
|
/ |
Elida Sarigül (3) |
3-6, 6-2, 6-3 |
4e DE |
Federica van Adrichem (3)
|
/ |
Leonie Bisschop (6) |
7-5, 7-5 |
1e DD |
Inge Kaars Sijpesteijn (3) - Federica van Adrichem (3)
|
/ |
Roosje de Groot (4) - Annelou Nab (2) |
6-2, 6-1 |
2e DD |
Polly Lam Po Kuen (3) - Noumea Witmus (3)
|
/ |
Leonie Bisschop (7) - Celine Koets (2) |
6-4, 6-3 |
21 april 2024 |
T.V. Forescate (Voorschoten) 1 |
/ |
THOR De Bataaf (Den Haag) 1 |
6-0 |
|
1e DE |
Lisanne Bunnig (3)
|
/ |
Annemiek Wissink (3) |
6-2, 6-0 |
2e DE |
Wiktoria Sienko (3)
|
/ |
Merel van der Spoel (3) |
6-1, 6-3 |
3e DE |
Isis van der Meer (4)
|
/ |
Yvette Vermaes (4) |
6-3, 6-2 |
4e DE |
Santyn Bakker (4)
|
/ |
Yasemin Glasgow (4) |
6-2, 6-3 |
1e DD |
Lisanne Bunnig (3) - Isis van der Meer (3)
|
/ |
Annemiek Wissink (3) - Merel van der Spoel (4) |
6-1, 6-4 |
2e DD |
Wiktoria Sienko (4) - Imke Vasen (4)
|
/ |
Yasemin Glasgow (5) - Yvette Vermaes (4) |
6-3, 6-4 |
21 april 2024 |
L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 |
/ |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 |
4-2 |
|
1e DE |
Barbara van der Gugten (3)
|
/ |
Tessa Hanken (3) |
5-2 Opgave |
2e DE |
Leonie Guijt (3)
|
/ |
Lotty Seelen (3) |
6-1, 3-6, 6-3 |
3e DE |
Ruby Pennings (3)
|
/ |
Melissa Overbeek-Boers (3) |
6-1, 4-6, 6-1 |
4e DE |
Maxime Bekkering (4)
|
/ |
Julia Tuhusula (4) |
6-4, 7-5 |
1e DD |
Leonie Guijt (2) - Maxime Bekkering (4)
|
/ |
Melissa Overbeek-Boers (3) - Lotty Seelen (3) |
4-6, 3-6 |
2e DD |
Ruby Pennings (3) - Corine Manuputty (5)
|
/ |
Tessa Hanken (3) - Julia Tuhusula (4) |
1-6, 0-6 |
21 april 2024 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
/ |
H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 |
2-4 |
|
1e DE |
Sanne van den Bor (3)
|
/ |
Sem Wensveen (2) |
3-6, 2-6 |
2e DE |
Merel Spaander (3)
|
/ |
Nicky van Bakel (2) |
2-6, 6-7 |
3e DE |
Renate van Oorschodt (3)
|
/ |
Daniëlle van der Zee (2) |
2-6, 2-6 |
4e DE |
Beau Blokker (3)
|
/ |
Charlotte van der Meij - Logger (3) |
6-3, 3-6, 3-6 |
1e DD |
Renata Kuricova (3) - Marlieke Jager (2)
|
/ |
Sem Wensveen (2) - Nicky van Bakel (3) |
4-6, 6-2, [10-2] |
2e DD |
Sanne van den Bor (3) - Renate van Oorschodt (3)
|
/ |
Maud van Gorkom (3) - Aniek van Rossum (3) |
3-6, 6-1, [10-7] |
|
14 april 2024 |
H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 |
/ |
T.V. Forescate (Voorschoten) 1 |
4-2 |
|
1e DE |
Nicky van Bakel (2)
|
/ |
Lisanne Bunnig (3) |
4-6, 1-6 |
2e DE |
Sem Wensveen (2)
|
/ |
Wiktoria Sienko (3) |
6-3, 6-1 |
3e DE |
Aniek van Rossum (3)
|
/ |
Isis van der Meer (4) |
1-6, 5-7 |
4e DE |
Charlotte van der Meij - Logger (3)
|
/ |
Isis van Dinter (4) |
6-1, 6-4 |
1e DD |
Aniek van Rossum (3) - Sem Wensveen (2)
|
/ |
Isis van der Meer (3) - Lisanne Bunnig (3) |
6-3, 7-6 |
2e DD |
Nicky van Bakel (3) - Charlotte van der Meij - Logger (2)
|
/ |
Wiktoria Sienko (4) - Santyn Bakker (6) |
5-7, 6-2, [10-6] |
14 april 2024 |
T.C. Bargeres (Emmen) 1 |
/ |
L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 |
6-0 No Show |
|
14 april 2024 |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 |
/ |
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 |
0-6 |
|
1e DE |
Lotty Seelen (3)
|
/ |
Stéphanie Zaaijer (2) |
4-6, 3-6 |
2e DE |
Melissa Overbeek-Boers (3)
|
/ |
Noumea Witmus (2) |
1-6, 4-6 |
3e DE |
Brigitte Bierenbroodspot (5)
|
/ |
Inge Kaars Sijpesteijn (2) |
1-6 Opgave |
4e DE |
Charlotte Franke (6)
|
/ |
Polly Lam Po Kuen (2) |
0-6, 0-6 |
1e DD |
Lotty Seelen (3) - Melissa Overbeek-Boers (3)
|
/ |
Federica van Adrichem (3) - Inge Kaars Sijpesteijn (3) |
5-7, 0-6 |
2e DD |
Brigitte Bierenbroodspot (4) - Tessa Hanken (3)
|
/ |
Polly Lam Po Kuen (3) - Noumea Witmus (3) |
Walkover |
14 april 2024 |
THOR De Bataaf (Den Haag) 1 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
0-6 |
|
1e DE |
Merel van der Spoel (3)
|
/ |
Marlieke Jager (2) |
3-6, 1-6 |
2e DE |
Annemiek Wissink (3)
|
/ |
Sanne van den Bor (3) |
4-6, 5-7 |
3e DE |
Yvette Vermaes (4)
|
/ |
Renate van Oorschodt (3) |
2-6, 4-6 |
4e DE |
Yasemin Glasgow (4)
|
/ |
Beau Blokker (3) |
3-6, 2-6 |
1e DD |
Merel van der Spoel (4) - Maaike de Visser (4)
|
/ |
Marlieke Jager (2) - Sanne van den Bor (3) |
7-6, 4-6, [8-10] |
2e DD |
Yasemin Glasgow (5) - Yvette Vermaes (4)
|
/ |
Beau Blokker (2) - Renate van Oorschodt (3) |
6-7, 1-6 |
|
7 april 2024 |
T.V. Forescate (Voorschoten) 1 |
/ |
T.C. Bargeres (Emmen) 1 |
0-6 |
|
1e DE |
Lisanne Bunnig (3)
|
/ |
Annelou Nab (2) |
6-3, 4-6, 0-6 |
2e DE |
Wiktoria Sienko (3)
|
/ |
Celine Koets (2) |
2-6, 0-6 |
3e DE |
Isis van der Meer (4)
|
/ |
Roosje de Groot (4) |
6-7, 5-7 |
4e DE |
Isis van Dinter (4)
|
/ |
Leonie Bisschop (6) |
3-6, 7-5, 2-6 |
1e DD |
Lisanne Bunnig (3) - Wiktoria Sienko (4)
|
/ |
Annelou Nab (2) - Celine Koets (2) |
4-6, 2-6 |
2e DD |
Santyn Bakker (6) - Isis van Dinter (5)
|
/ |
Elida Sarigül (3) - Celeste Bergsma (4) |
4-6, 2-6 |
7 april 2024 |
L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 |
/ |
H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 |
1-5 |
|
1e DE |
Leonie Guijt (3)
|
/ |
Daniëlle van der Zee (2) |
6-2, 7-6 |
2e DE |
Ruby Pennings (3)
|
/ |
Nicky van Bakel (2) |
3-6, 2-6 |
3e DE |
Jolanda Mens (3)
|
/ |
Charlotte van der Meij - Logger (3) |
6-6 Opgave |
4e DE |
Maxime Bekkering (4)
|
/ |
Aniek van Rossum (3) |
1-6, 0-6 |
1e DD |
Ruby Pennings (3) - Leonie Guijt (2)
|
/ |
Charlotte van der Meij - Logger (2) - Maud van Gorkom (3) |
3-6, 1-6 |
2e DD |
|
/ |
|
Walkover |
7 april 2024 |
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 |
/ |
THOR De Bataaf (Den Haag) 1 |
6-0 |
|
1e DE |
Stéphanie Zaaijer (2)
|
/ |
Annemiek Wissink (3) |
6-2, 6-1 |
2e DE |
Inge Kaars Sijpesteijn (2)
|
/ |
Su-Mae Ms. Chua (4) |
6-0, 6-0 |
3e DE |
Noumea Witmus (2)
|
/ |
Yasemin Glasgow (4) |
6-0, 6-1 |
4e DE |
Polly Lam Po Kuen (2)
|
/ |
Yvette Vermaes (4) |
6-0, 6-0 |
1e DD |
Federica van Adrichem (3) - Stéphanie Zaaijer (2)
|
/ |
Su-Mae Ms. Chua (4) - Annemiek Wissink (3) |
6-0, 6-0 |
2e DD |
Polly Lam Po Kuen (3) - Noumea Witmus (3)
|
/ |
Yvette Vermaes (4) - Maaike de Visser (4) |
6-0, 6-0 |
7 april 2024 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
/ |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 |
6-0 |
|
1e DE |
Sanne van den Bor (3)
|
/ |
Lotty Seelen (3) |
6-1, 6-1 |
2e DE |
Merel Spaander (3)
|
/ |
Melissa Overbeek-Boers (3) |
6-3, 6-1 |
3e DE |
Renata Kuricova (3)
|
/ |
Brigitte Bierenbroodspot (5) |
7-5, 6-1 |
4e DE |
Greta Lazzarotto (3)
|
/ |
Charlotte Franke (6) |
6-2, 6-2 |
1e DD |
Sanne van den Bor (3) - Florence Na (3)
|
/ |
Lotty Seelen (3) - Tamara Reedijk-Mol (3) |
4-6, 6-2, [10-5] |
2e DD |
Merel Spaander (3) - Renata Kuricova (3)
|
/ |
Brigitte Bierenbroodspot (4) - Melissa Overbeek-Boers (3) |
6-1, 6-3 |